Scena Pod 4

 W repertuarze sceny znajdą się wieczory z poezją i sztuki teatralne od klasyki przez komedię po dramat. Tu monodram przerodzi się w salon wymiany myśli niekoniecznie stąpającej twardo po ziemi, a czasem scena stanie się forum wymiany intelektualnych rozważań.

Repertuar będzie wzruszał, bawił, budził refleksję, a nawet uzależniał. Scena teatru jest mobilna i będzie przyjmować zaproszenia oraz zamówienia spektakli, by ruszyć w drogę ze sztuką na walizkach.

Zapraszamy 

W sezonie 2019 w repertuarze spektakle ;

 

______________________________________________

„Pożądanie w cieniu pokrywki”

Spektakl komediowy Jacka Getnera

Ten, Który Daje Szczęście zaprasza na spotkanie dwie panie. Ma dla nich rzecz absolutnie niezwykłą, wręcz niewiarygodną. Na Tę, Która Da Więcej czeka Cudowny Zestaw Garnków o wręcz kosmicznych właściwościach, wymarzonych i upragnionych przez kobiety. Rozpoczyna się licytacja, której wyniku nie sposób przewidzieć…dsc_0679b

„Pożądanie w cieniu pokrywki” to sztuka o świecie iluzji, której wciąż ulegamy. Odpowiednio opakowany, sprzedaje nam nasze marzenia. Dajemy się na niego nabrać, bo bez względu na wszystko chcemy wierzyć, że to co nieosiągalne, jest na wyciągnięcie ręki.

Wsytępują: Paweł Janyst,Magdalena Mielczyk, Daria Iwan, Ewelina Niewiadowska

 

pozadanie_161203_43 pozadanie-ulotka-a6-podglad-1 pozadanie_161203_44

 

Spektakl prezentujemy w ramach kampanii Bezpieczny Senior w połączeniu z warsztatami asertywności.

____________________________________________