Aktorzy

Zespół aktorski Teatru na Ostrowie w sezonie  2023/2024

Stefan Brzozowski  

Wywodzi się z artystycznej rodziny. Ciocia Irena była gwiazdą warszawskich rewii. W powojennym Wrocławiu jego dziadek był dyrektorem Teatru Ludowego (Liebich Theater) .Dziesięć lat współpracował z Hansa Theater w Hamburgu. Talent komediowy pozwala mu grać brawurowo komediowe postaci. W ocenie siostry zakonnej z ośrodka w Jaszkotlu po występie dla pacjentów ; „ma pan same komiczne geny”. Jest autorem książek dla dzieci w tym popularnej serii pod wspólnym tytułem „Pączkowe drzewo”. Z dr.Hanną Grzelak – Szafrańską stworzył ideę powstania teatru na Ostrowie Tumskim.

 Marcin Cichoń 

Aktor, mim, reżyser. W Teatrze na Ostrowie zrealizował z powodzeniem spektakl „Świnki trzy”

   

Dorota Brzozowska     Dorota Brzozowska

Menadżerka teatru, artystka estradowa. Wieloletnie angaże zagraniczne w teatrach wielu krajów. Jej sceniczny pokaz figur balonowych uważany jest za najlepszy w Europie. W teatrze koncentruje się na prowadzeniu impresariatu i na kontaktach z widzami.  Jest encyklopedią teatru.   

  

Klaudia Wójcik 

Absolwentka Studium Musicalowego Capitol.
Instruktorka śpiewu, fascynuje ją taniec współczesny i step.

Ukończyła Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie.

Aleksandra Radzioch 

Absolwentka Studium Musicalowego CAPITOL we Wrocławiu, Studia Aktorskiego STA w Poznaniu oraz szkoły muzycznej I st. Jej największymi pasjami są teatr i muzyka. Jest też dyplomowaną wizażystką.

Jasiek Grządziela   

Zawodowy aktor po Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Jest także pasjonatą: klaunady, cyrku, teatru tańca, pantomimy, szczudlarstwa, buskingu i wszelkiego rodzaju sztuk sceniczno/plenerowo/ulicznych.  Prywatnie tata dwójki wspaniałych dzieci.
—————————————————————————————

Aktorzy współpracujący z Teatrem na Ostrowie w sezonie 2024

Karolina Kowalska-Graczyk   zdjęcie- Karolina

Absolwentka Studium aktorskiego oraz psychologii. Poza pracą w teatrze, łączy swoje dwa zawody prowadząc zajęcia psychoedukacyjne z elementami drama terapii.

Katarzyna Pawarska  Katarzyna Pawarska

Absolwentka Chrześcijańskiego Studium Teatru Ruchu z zakresu : komedii dell’arte, musical, teatru brechtowskiego i pantomimy. Kuglarska dusza . Ponadto dyplomowana charakteryzatorka, dzięki czemu wciela się w rolę jednym pociągnięciem pędzla !